Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności Powiat Przasnyski pozyskał 396.947,62 zł z „Programu wyrównywania różnic między regionami III” na likwidację barier transportowych oraz architektonicznych.

2020-07-06

Powiat Przasnyski pozyskał z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III" środki na realizację 4 projektów:

1.     Likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych w budynku przy ul. Berka Joselewicza 6 w Przasnyszu. - dofinansowanie w kwocie 58.742,62 zł.

2.     Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Przasnyszu - dofinansowanie w kwocie 80.000,00 zł.

3.      Zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych z terenu gminy Jednorożec - dofinansowanie w kwocie 72.000,00 zł.

4.      Likwidacja barier transportowych  poprzez zakup autobusu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z terenu gminy Krzynowłoga Mała - dofinasowanie w kwocie 186.200,00 zł.

powrót

Linki

grafika na dole strony